Odwołany dyżur prodziekana ds. studenckich Wydziału Nauk Społecznych 27 IV 2018

W dniu 27 kwietnia 2018 roku dyżur prodziekana ds. studenckich Wydziału Nauk Społecznych ks. dr. hab. Grzegorza Godawy jest odwołany.

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów niestacjonarnych 5 V 2018

W dniu 5 maja 2018 roku dziekan ks. dr hab. Antoni Świerczek ustanowił na Wydziale Nauk Społecznych dla studentów studiów niestacjonarnych godziny wolne od zajęć dydaktycznych (godziny dziekańskie). 5 maja 2018 roku został ogłoszony dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

http://wns.upjp2.edu.pl/sites/default/files/1/Icon_pdf.gif Komunikat nr 2/2018 Dziekana Wydziału Nauk Społecznych z dnia 23 kwietnia 2018 r.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018