Zmiana terminu dyżuru prodziekana ds. studenckich

W dniu 28 kwietnia 2017 r. dyżur prodziekana ds. studenckich ks. dr. Grzegorza Godawy jest odwołany.Termin najbliższego dyżuru ustalony został na czwatrek 27 kwietnia 2017 r. w godz. 10.00-11.00.

Dni wolne od zajeć dydaktycznych 2 i 6 maja 2017 roku

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ustanowił 2 i 6 maja 2017 roku dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych.

Kominikat Dziekana Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z dnia 25 maja 2017 roku.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych 4 i 5 maja 2017 roku

Rektor Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie ogłosił 4 i 5 maja 2017 roku dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych.

Kominikat Rektora Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie z dnia 24 maja 2017 roku.