Projekt TIME "przykładem dobrych praktyk"

Realizowany w latach 2014-2016 projekt TIME (Train Intercultural Mediators for a Multicultural Europe) został uhonorowany jako „przykład dobrych praktyk”.

Tytuł taki nadaje się projektom szczególnie dobrze zarządzanym i przeprowadzonym a także mogącym stanowić źródło inspiracji dla innych.

Projekt wykonywany był w ramach programu Erasmus+, podprogram: Współpraca dla innowacji i wymiany dobrych praktyk, działanie: Partnerstwa strategiczne w dziedzinie szkolenia zawodowego.

Budżet całego projektu wyniósł 253 445 euro. W projekcie, obok Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, brali udział partnerzy z Grecji, Włoch, Austrii, Niemiec, Belgii i Portugalii.

W projekt zaangażowani byli pracownicy Wydziału Nauk Społecznych:

• dr hab. Krzysztof Gurba - koordynator projektu,
  • mgr Dawid Kaczmarczyk,
  • mgr Barbara Pajchert.

W realizacji projektu uczestniczyła też mgr Nadia Senkowska (doktorantka Wydziału Historii i Dziedzictwa Kulturowego) oraz pracownicy administracyjni Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Link do informacji na stronach Komisji europejskiej: