Studia i praktyki poza granicami kraju w ramach programu Erasmus+

Trwa rekrutacja studentów na wyjazdy na studia i praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018.

ERASMUS+ zmienia życie, otwiera umysły.

Studencie! Dzięki programowi Erasmus+ studiując lub odbywając praktyki poza granicami kraju możesz:

- lepiej poznać język obcy i rozwinąć umiejętności językowe,

- nauczyć się współpracować w międzynarodowej i wielokulturowej grupie,

- nauczyć się rozwiązywać nietypowe problemy i radzić sobie w niestandardowych sytuacjach,

- zdobyć wiele nowych doświadczeń, które pomogą Ci rozwinąć kompetencje interpersonalne i społeczne,

- wzbogacić swoje CV, co zwiększy Twoje szanse na rynku pracy.

Studia i praktyki zagraniczne

Projekt "Zagraniczna mobilność studentów niepełnosprawnych oraz znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej (stypendium socjalne)" to szansa na wyjazd za granicę na studia lub praktyki.

Oferta skierowana jest szczególnie do studentów posiadających stypendium socjalne na naszej uczelni.

Program POWER-HE

Co zrobić, aby wyjechać?

Skontaktuj się z Centrum Naukowo-Badawczym i Współpracy Międzynarodowej UPJPII (Kraków, ul. Bernardyńska 3, p. 207, tel. 12 428 60 36, e-mail: erasmus@upjp2.edu.pl

Centrum Naukowo-Badawcze i Współpracy Międzynarodowej UPJPII dysponuje bazą instytucji/uczelni, w których możesz podjąć praktykę lub studia na uczelni partnerskiej.

Pracownicy Centrum Naukowo-Badawcze i Współpracy Międzynarodowej UPJPII zachęcają studentów  do wyjazdu na praktyki – staże zawodowe w zagranicznych instytucjach lub studia w uczelniach partnerskich.