ERASMUS+ MARKET DAY 31 V 2017

Szczegółowe informacje na temat uczelni partnerskich z którymi Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie współpracuje w ramach mobilności studenckiej, możliwości uzyskania stypendium programu Erasmus+ oraz wiele innych przydatnych informacji dotyczących międzynarodowej wymiany studentów znalazło się w programie wydarzenia ERASMUS MARKET DAY.

ERASMUS MARKET DAY AGENDA

Wydarzenie ERASMUS MARKET DAY, miało miejsce 31 maja 2017 roku w Krakowie (budynek przy ul. Bernardyńskiej 3).

Pracownicy Centrum Naukowo-Badawcze i Współpracy Międzynarodowej UPJPII zaprosili do wzięcia udziału w spotkaniu studentów Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

„Drodzy Studenci, Doktoranci UPJPII,

zapraszamy do udziału w spotkaniu ERASMUS MARKET DAY, które odbędzie się 31 maja (środa) 2017r. , ul. Bernardyńska 3, aula, rozpoczęcie: godz. 10.00.

Celem naszego wydarzenia jest nie tylko świętowanie 30 rocznicy programu Erasmus+, ale wymiana doświadczeń stypendystów programu Erasmus+ a także spotkania z studentami zagranicznymi, instytucjami zagranicznymi, w których nasi studenci odbywają praktyki w ramach programu, ekpertami z British Council i wiele innych dodatkowych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy!!!

Urszula Kubiczek

Erasmus+ Institutional Coordinator”

Szczegóły i informacja:

Centrum Naukowo-Badawcze i Współpracy Międzynarodowej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie

Urszula Kubiczek

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+