Zmarł śp. prof. dr hab. Walery Pisarek 5 XI 2017

W dniu 5  listopada br. zmarł śp. prof. dr hab. Walery Pisarek, wybitny polski językoznawca i prasoznawca.

Od 2009 roku był pracownikiem naukowo-dydaktycznym Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Był cenionym przez studentów nauczycielem akademickim i wychowawcą.
Wspólnota akademicka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie składa rodzinie zmarłego Profesora wyrazy współczucia i łączy się w modlitwie.

Msza święta pogrzebowa odbyła się 16 listopada 2017 roku w kolegiacie św. Anny w Krakowie, pogrzeb miał miejsce w tym dniu na Cmentarzu Rakowickim.