Przegląd i Konkurs Dziennikarski Oddziałów Terenowych TVP S.A. 17-19 XI 2017

Telewizja Polska przyznała nagrody 24. Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego Oddziałów Terenowych TVP.

Program „Wielkie Nieba” został dostrzeżony przez jury i jako jedyny otrzymał wyróżnienie w kategorii najlepszy program publicystyczny.

18 listopada 2017 roku podczas Przeglądu i Konkursu Dziennikarskiego Oddziałów Terenowych TVP w Katowicach dr Paulina Guzik i Urszula Drukała wraz z reprezentacją twórców programu odebrali nagrodę za zgłoszony do konkursu piąty odcinek programu.

Program „Wielkie Nieba” współtworzą studenci Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Program emitowany jest na antenie TVP1 i TVP3 Kraków. Studenci kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna pod kierunkiem dr Pauliny Guzik ukazują w programie kościół pełen pomysłów, poszukają odpowiedzi na fundamentalne pytania nurtujące młodzież.