Dni otwarte Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej 21-23 III 2018

Prezentacja Telewizji JP2TV, Radia Bonus, Edukacyjnego Laboratorium Mediów Społecznościowych i Laboratorium Medialnej Grafiki Komputerowej oraz spotkania z prowadzącymi zajecia znalazły się w programie organizowanych przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej 21-23 marca 2018 roku dni otwartych Instytutu.

Dyrektor ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII, pracownicy i studenci Instytutu przedstawili ofertę i zapoznali uczestników dni otwartych z bazą naukowo-dydaktyczną jaką dysponuje Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Każdego dnia spotkania z młodzieżą rozpoczynały wykłady wprowadzające dyrektora ks. dr hab. Michała Drożdża, z-cy dyr. dr Katarzyny Drąg i z-cy dyr. dr Klaudii Cymanow-Sosin.

Spotkania miały miejsce w Krakowie przy ul. Franciszkańskiej 1 w Akademickim Centrum Medialnym. W murach Uczelni znaleźli się uczniowie wielu szkół licealnych z Krakowa, Małopolski i sąsiednich województw.

Program:

10.00–10.25: przywitanie i prezentacja Instytutu

• ks. dr hab. Michał Drożdż, prof. UPJPII - dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

10.25–10.30: organizacja zwiedzania w grupach Akademickiego Centrum Medialnego

10.30–11.00: Telewizja JP2TV

• dr Paulina Guzik, red. Bernadeta Cich, dr Jolanta Niewińska

11.00–11.30: Radio Bonus

• red. Paweł Sołtysik, red. Dominika Baraniec

11.30–12.00: Edukacyjne Laboratorium Mediów Społecznościowych

• dr hab. Krzysztof Gurba

12.00–12.30: Laboratorium Grafiki Medialnej

• mgr Dawid Kaczmarczyk