Warsztaty dla młodzieży "Gadu-gadu, czyli o sztuce komunikacji" 19-20 III 2018

Instytut Pracy Socjalnej był orgazizatorem cyklu bezpłatnych warsztatów pt.: "Gadu-gadu, czyli o sztuce komunikacji".

Jeden z proponowanych tematów to „Podstawy komunikacji interpersonalnej” . W trakcie spotkania uczestnicy mieli możliwość poznać podstawowe sposoby zdobywania informacji, aktywnego słuchania oraz mówienia o emocjach towarzyszących komunikacji między ludźmi. Warsztaty były prowadzone w sposób aktywizujący, angażujący uczestników do udziału we wzajemnych interakcjach. Uczestnicy mieli możliwość nauczenia się podstawowych zasad komunikowania, które są potrzebne zarówno w codziennych kontaktach miedzy ludźmi, jak też w sytuacjach udzielania innym pomocy.

Pozostałe tematy to:
 – Sztuka Po-rozumienia”, czyli o mediacjach rówieśniczych
 – Doświadczanie sytuacji osób starszych
 – Procesy komunikacyjne z osobami niepełnosprawnymi
 – „Chłopska szkoła biznesu”, czyli o relacjach zawodowych
 – „Jestem tym czwartym…”
 –  Dialog obywatelski, czyli instytucje i mieszkańcy razem wobec lokalnych problemów

Warsztaty organizowane były w dniach 19 i 20 marca 2018 roku w ramach Dni Otwartych w Instytucie Pracy Socjalnej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Miejsce organizacji warszatów: Kraków, ul. Bernardyńska 3.

Ze względu na warsztatowy charakter spotkań, liczba miejsc ich uczestników ograniczona (15-25 osób).

Kontakt w sprawie rezerwacji miejsc do 12 marca 2018 r.  - bozena.majerek@upjp2.edu.pl

Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych spotkań w dogodnych terminach.

http://wns.upjp2.edu.pl/sites/default/files/1/Icon_pdf.gif Plakat - Warsztaty "Gadu-gadu, czyli o sztuce komunikacji"

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018