Konferencja naukowa „Siostra naszego Boga - w przeddzień beatyfikacji Hanny Chrzanowskiej” 12 IV 2018

Wydział Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie oraz Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Oddział Małopolski byli organizatorami konferencji naukowej „Siostra naszego Boga - w przeddzień beatyfikacji Hanny Chrzanowskiej”. Konferencja odbyła się 12 kwietnia 2018 roku w Krakowie w auli przy ul. Bernardyńskiej 3.

Konferencja składała się z dwóch części. W części pierwszej znalazło się pięć wykładów poświęconych rysowi świętości Hanny Chrzanowskiej oraz dziełu które rozpoczęła i które trwa po dziś dzień stanowiąc inspirację dla tych, którzy niosą pomoc chorym i potrzebującym.  Część druga panelowa, to spotkanie ze świadkami świętości Hanny Chrzanowskiej oraz tymi, których postać Sługi Bożej zainspirowała do własnych, głębokich religijnych refleksji oraz do twórczości literackiej.

http://wns.upjp2.edu.pl/sites/default/files/1/Icon_pdf.gif Plakat - Konferencja naukowa „Siostra naszego Boga - w przeddzień beatyfikacji Hanny Chrzanowskiej”

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018