Życie pełne pasji - spotkanie z Jaśkiem Melą 8 V 2018

Małopolski Klub Pracownika Socjalnego działający w Instytucie Pracy Socjalnej był organizatorem  spotkania z Jaśkiem Melą – Prezesem Fundacji Poza Horyzonty, polskim podróżnikiem i działaczem społecznym, najmłodszym w historii zdobywcą biegunów – północnego i południowego w ciągu jednego roku.

Spotkanie odbyło się 8 maja 2018 roku, w auli przy ul. Bernardyńskiej 3.

Rozmówca podzielił się refleksjami jak budować życie pełne pasji mimo niepełnosprawności. Spotkanie było interesującym doświadczeniem, wręcz inspiracją dla osób przeżywających kryzysy, specjalistów obszaru pomocy społecznej, studentów, a także wszystkich osób poszukujących i ciekawych drugiego człowieka.

http://wns.upjp2.edu.pl/sites/default/files/1/Icon_pdf.gif Plakat - Spotkanie z Jaśkiem Melą

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2018