Zjazd Absolwentów kierunku praca socjalna 30 VI 2018

I Zjazd Absolwentów kierunku praca socjalna, a także absolwentów specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownik socjalny miał miejsce 30 czerwca 2018 r. w Krakowie przy ul. Bernardyńskiej 3.

Spotkanie było okazją do wspominania czasów studiów. Absolwenci Instytutu Pracy Socjalnej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie realizują się w życiu osobistym i zawodowym, pracują w systemie pomocy społecznej, a także w biznesie.

Wszystkim naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów.

Spotkanie umilił występ artystów ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Niepołomicach.

Program zjazdu:

godz. 10.00 Msza święta

godz. 10.40–11.00 Rejestracja (parter)

godz. 11.00 Powitanie uczestników I Zjazdu Absolwentów – Aula I piętro

godz. 11.30 Występ zespołu muzycznego działającego przy Środowiskowym Domu Samopomocy w Niepołomicach

godz. 12.00 Wczoraj i dzisiaj pracy socjalnej na UPJPII

godz. 12.45 Spotkanie przy chlebie…. I nie tylko

http://wns.upjp2.edu.pl/sites/default/files/1/Icon_pdf.gif Plakat: Zjazd Absolwentów kierunku praca socjalna

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2019