Informacja o pogrzebie śp. Pana Zdzisława Gajdki

Komunikat o błędzie

• Warning: file_put_contents(): Only 0 of 800 bytes written, possibly out of free disk space w file_unmanaged_save_data() (linia 1962 z /home/jednostki/wns/includes/file.inc).
  • Nie udało się utworzyć pliku.
Z żalem i przykrością informujemy o śmierci śp. Pana Zdzisława Gajdki, Taty Pana dr hab. Krzysztofa Gajdki, prof. UPJPII, Kierownika studiów doktoranckich z nauk o komunikacji społecznej i mediach, na Wydziale Nauk Społecznych.

Szanownego Pana Profesora ogarniamy naszym duchowym i modlitewnym wsparciem, składając serdeczne wyrazy współczucia, a śp. Pana Zdzisława Gajdkę polecamy Bożemu Miłosierdziu, wypraszając dla Niego łaskę wiecznego zbawienia.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020