Zadania badawcze - Instytut PS

Komunikat o błędzie

• Warning: file_put_contents(): Only 0 of 800 bytes written, possibly out of free disk space w file_unmanaged_save_data() (linia 1962 z /home/jednostki/wns/includes/file.inc).
  • Nie udało się utworzyć pliku.

Katedra Etyki Pracy Socjalnej

Kierownik katedry: dr hab. Małgorzata Duda, prof. UPJPII

Tytuł zadania badawczego: Wobec wyzwań etycznych i moralnych w zawodach pomocowych.

Tytuł zadania badawczego: Praca socjalna z osobami starszymi - opracowanie polskiego wzorca i nakreślenie perspektywy rozwojowej.

Tytuł zadania badawczego: Subsydiarność i solidarność społeczna w kreowaniu lokalnej polityki społecznej.

Katedra Socjologii Problemów Społecznych

Kierownik katedry: dr hab. Leon Szot, prof. UPJPII

Tytuł zadania badawczego: Duchowość jako współczesny wymiar pracy socjalnej w USA.

Tytuł zadania badawczego: Edukacyjna przestrzeń środowiskowej pracy socjalnej.

Katedra Polityki Społecznej

Kierownik katedry: o. dr hab. Jan Mazur OSPPE, prof. UPJPII

Tytuł zadania badawczego: Polityka społeczna wobec prekariatu.

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2020