“Sociology Project – Compliments and Human Connection” – projekt studentów kierunku Communication and Media Studies 16–19 I 2024

17.01.2024 Oferty

sociology_project_-_compliments_2024-1280.png

Studenci Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej z kierunku Communication and Media Studies przeprowadzają interesujący projekt w ramach wykładu Sociology i zapraszają studentów do współpracy!

Zapraszamy i rekomendujemy wypełnienie ankiety, które zajmie tylko 2 minuty i jest anonimowe.

Młodzi badacze to studenci z całego świata: Rwandy, USA, Anglii, Belgii, Ukrainy, Gruzji, Francji, Portugalii, którzy przeprowadzają badania wśród studentów w celu potwierdzenia swojej tezy: komplementowanie ludzi jest wyrazem procesów wzajemnego oddziaływania, rozumianego jako wymiana znaczeń symbolicznych, skutecznie wpływających na integrację, poczucie wartości i akceptacji, zaufanie do środowiska studenckiego. Badanie będzie także uzupełnione o wyniki wywiadów, które studenci przeprowadzać będą indywidualnie ze studentami podczas spotkań na Uniwersytecie.

Bądźmy częścią tego międzynarodowego projektu! A wynikami podzielimy się po zakończeniu badania!