IN MEMORIAM W 5. ROCZNICĘ ŚMIERCI KSIĘDZA PROFESORA ANDRZEJA BACZYŃSKIEGO

H8yP2EhQsW6PAAAAAElFTkSuQmCC

Mija już 5 lat od odejścia do Domu Ojca Księdza Profesora dra hab. Andrzeja Baczyńskiego. Tak szybko minęło 5 lat od czasu, kiedy 1 grudnia 2015 roku żegnaliśmy naszego Profesora, Prodziekana Wydziału Nauk Społecznych, współtwórcę studiów dziennikarskich na naszym Uniwersytecie, naszego Współpracownika, Kolegi i Przyjaciela.

Ksiądz Andrzej jest z nami nadal, pozostał w naszych sercach, w naszej wdzięcznej pamięci i modlitwie oraz w tych dobrych i pięknych dziełach, które nam zostawił.

W piątą rocznicę Jego śmierci chcemy raz jeszcze odnowić naszą pamięć o śp. Księdzu Andrzeju w duchu naszej wdzięczności i przyjaźni. Dziękujemy z serca za świadectwo Jego ludzkiego i kapłańskiego życia, za wzór Jego dziennikarskiej, filmowej i telewizyjnej postawy uczciwości w prawdzie, za Jego profesorską mądrość oraz za Jego promieniującą dobroć i dyskretną troskę o ludzi potrzebujących.

Wierzymy, że śp. Ksiądz Andrzej Baczyński nas nadal wspiera i oręduje za nami u Pana. A tutaj zostało puste miejsce po Księdzu Andrzeju, puste miejsce przy stole, przy biurku, przy ołtarzu. Tym bardziej prosimy w naszym Adwencie: Panie, przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat, żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole (Kolęda dla nieobecnych).

Społeczność Wydziału Nauk Społecznych

oraz Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej