Ksiądz Kierownik Sławomir Soczyński doktorem habilitowanym nauk o komunikacji społecznej i mediach

22.06.2022 Komunikaty

Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, że w dniu 21 czerwca 2022 roku ks. Sławomir Soczyński, Kierownik kierunku digital media – kreatywność, analiza, zarządzanie, uzyskał stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznej i mediach na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Bardzo serdecznie gratulujemy ks. Sławomirowi Soczyńskiemu awansu naukowego osiągniętego na podstawie monografii naukowej pt. (Re)definicja pojęcia tabu medialnego jako kategorii aksjonormatywnej z perspektywy teoretyczno-funkcjonalnej.

Ks. Soczyńskiemu życzymy wielu sukcesów na dalszej drodze rozwoju naukowego, a także w pracy dydaktycznej i organizacyjnej, którą Ksiądz Kierownik z oddaniem wypełnia dla dobra naszego Instytutu.

Przekazując najlepsze życzenia, serdecznie gratulujemy!