List do Studentek i Studentów z Ukrainy

28.02.2022 Komunikaty

Drogie Studentki i Drodzy Studenci z Ukrainy,

Jesteśmy wstrząśnięci barbarzyńskim napadem i wojną, jaka dotknęła Waszą Ojczyznę, Wasze domy, Rodziny i Was samych. Wyrażamy naszą duchową solidarność z Wami i wszystkimi naszymi Siostrami i Braćmi na Ukrainie. Przeżywamy razem z Wami cierpienia i dramaty Waszych Rodzin. Otaczamy Was życzliwością i gotowością do pomocy. Cieszymy się, że studiujecie na naszym Wydziale.

We wszystkich sprawach dotyczących Was i Waszych Rodzin możecie się zwracać bezpośrednio do Dyrektorów Instytutu i do Dziekana Wydziału lub do innych osób, które na Uczelni są wyznaczone do koordynowania spraw studentów zagranicznych. Możecie liczyć na zrozumienie, wsparcie i życzliwość naszej instytutowej wspólnoty akademickiej, którą tworzą Studenci, Wykładowcy oraz Pracownicy Administracji WNS.

Z modlitwą i pamięcią

ks. Michał Drożdż