Odeszli do wieczności - nasza Studentka Anna Szwed oraz nasz Absolwent Marek Dyka

Z głębokim żalem i smutkiem informujemy, że w dniu 14 kwietnia 2021 roku odeszła nagle do wieczności, w wieku 21 lat, nasza Studentka Anna Szwed, Studentka II roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Ogarniamy Ją naszą serdeczną pamięcią i modlitwą, dziękując za wszelkie dobro, jakie nam podarowała. Rodzinie i Przyjaciołom Ani wyrażamy szczere wyrazy współczucia i duchowej obecności w tym trudnym czasie.

Msza święta pogrzebowa za Zmarłą Annę Szwed zostanie odprawiona w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Różańcowej w Skotnikach dnia 17 kwietnia o godz. 15.00.

Dzisiaj dotarła do nas również kolejna smutna wiadomość o śmierci Marka Dyki, absolwenta studiów II stopnia na tym samym kierunku.