Pani Dyrektor Katarzyna Drąg doktorem habilitowanym nauk o komunikacji społecznej i mediach

13.05.2022 Komunikaty

Z radością informujemy, że w dniu 13 maja 2022 roku Pani Katarzyna Drąg, dyrektor Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej uzyskała stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauk o komunikacji społecznej i mediach na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na podstawie, między innymi, publikacji "Lwowskie korzenie polskiego dziennikarstwa. Studia nad profesjonalizacją zawodu na przełomie wieków (1848-1914)".

Bardzo się cieszymy i z serca gratulujemy Pani dr hab. Katarzynie Drąg tego awansu naukowego, tym bardziej, że Rada Dyscypliny Nauk o Komunikacji UMSC nadała tytuł jednogłośnie.

Życzymy Pani dyrektor, nowej doktor habilitowanej, wszelkiego dobra, nowych mocy twórczych, zdrowia i Bożego błogosławieństwa w życiu osobistym i dalszym rozwoju naukowym, dla dobra Instytutu, Wydziału i całej Uczelni, dziękując szczególnie za to, że swoją pracę naukową łączy z ofiarną pracą i zaangażowaniem, pełniąc wiele funkcji na naszym Uniwersytecie.

Dziekan WNS i społeczność Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej