Student z pasją - II edycja konkursu Człowiek z pasją

Zapraszamy do udziału w II edycji konkursu Człowiek z pasją, im. Zygmunta Moszkowicza, organizowanego przez portal Interia. Konkurs "Człowiek z pasją" to sposób na uhonorowanie pamięci Zygmunta Moszkowicza, dziennikarza, redaktora i wykładowcy akademickiego, który z pasją angażował się w wychowanie młodych dziennikarzy. Celem jest wspieranie młodych, utalentowanych dziennikarzy.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Konkurs jest przeznaczony dla młodych i utalentowanych dziennikarzy, którzy w chwili publikacji materiału zgłaszanego do konkursu nie ukończyli 30 roku życia. Udział w konkursie jest BEZPŁATNY.

Jakie są zasady?

Do konkursu może zostać zgłoszony materiał, który został opublikowany w tradycyjnych mediach, albo w Internecie (z wyłączeniem stron dostępnych za opłatą), w tym na blogu, w portalu YouTube itp. - w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Materiał dziennikarski mógł mieć postać tekstu, zapisu fotograficznego, zapisu audio, zapisu audio-video lub kombinacji tych form. Tematyka konkursu określona została w jego nazwie - Człowiek z pasją.

Nominowanych dziennikarzy poznamy 25 kwietnia 2019 roku, a zwycięzców podczas uroczystości wręczania nagród 24 maja 2019 roku.

Nagrody

W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda główna o wartości 7 tys. PLN oraz wyróżnienia.

Jak zgłosić materiał?

Już po raz drugi do udziału w konkursie zapraszamy dziennikarzy, którzy w chwili publikacji materiału zgłaszanego do konkursu nie ukończyli 30 roku życia i którzy opublikowali zgłoszony do konkursu materiał w tradycyjnych mediach, albo w Internecie (z wyłączeniem stron dostępnych za opłatą), w tym na blogu, w portalu YouTube itp. - w terminie od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 roku. Materiał dziennikarski mógł mieć postać tekstu, zapisu fotograficznego, zapisu audio, zapisu audio-video lub kombinacji tych form. Tematyka konkursu określona została w jego nazwie - Człowiek z pasją.

Żeby wziąć udział w konkursie należy na adres czlowiekzpasja@firma.interia.pl przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy. Szczegóły znajdują się w regulaminie. Termin zgłaszania prac mija 15 marca 2019 roku.

Więcej informacji na stronie: www.czlowiekzpasja.pl

opr. dr Klaudia Cymanow-Sosin
na podstawie materiałów z www.czlowiekzpasja.pl