Uroczystości pożegnalne śp ks. prof. Michała Drożdża

18.06.2023 Pożegnania

michal_drozdz_-_nekrolog-1280.jpg

Rektor i Senat Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie zapraszają do uczestnictwa w uroczystościach pożegnalnych Księdza Profesora Michała Drożdża, dziekana Wydziału Nauk Społecznych UPJPII.

Msza św. zostanie odprawiona
we wtorek 20 czerwca 2023 roku o godz. 11:00 w kolegiacie św. Anny w Krakowie
w środę 21 czerwca 2023 r. o godz. 12:00 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Żeleźnikowej Wielkiej

Zachęcamy też do wpisywania się do księgi kondolencyjnej.

Prosimy Boga o wieczne światło i odpoczynek dla Jego wiernego sługi, jakim był Ksiądz Profesor Michał Drożdż. Niech jego dobroć, mądrość i poświęcenie pozostaną z nami jako żywe przesłanie i inspiracja.

Dla osób, które chcą wybrać się na uroczystość pogrzebową do Żeleźnikowej Wielkiej w środę 21 czerwca 2023 r. będzie możliwość transportu zorganizowanego przez Uczelnię.

Odjazd autokaru w środę (21 VI) o godz. 9:15 z parkingu przy ul. Powiśle. Obowiązują zapisy (formularz zapisu), do wtorku, do godz. 11:00.

Wspomnienie