Warsztaty medialne w ramach współpracy partnerskiej Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej z Liceum Ogólnokształcącym w Trzebini

29.11.2021 Komunikaty

W ramach współpracy partnerskiej Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej z Liceum Ogólnokształcącym w Trzebini dnia 26 listopada w siedzibie szkoły odbyły się warsztaty medialne. Poprowadzili je ks. dr Paweł Kaszuba oraz red. Bernadeta Cich. W warsztatach wzięli udział uczniowie klas dziennikarskich i pedagogicznych. Spotkanie z pewnością przysłużyło się rozwojowi kompetencji medialnych i komunikacyjnych uczniów.

Dziękujemy Prowadzącym za zaangażowanie w tę ważną część działalności IDMIKS jaką jest współpraca z podmiotami zewnętrznymi. Owocna współpraca z LO w Trzebini będzie kontynuowana.