Współpraca z V Liceum Ogólnokształcącym im. A. Witkowskiego w Krakowie

10.11.2021 Komunikaty

5 listopada 2021 roku ks. prof. dr hab Michał Drożdż, Dziekan Wydziału Nauk Społecznych oraz Pani dr Katarzyna Drąg, Dyrektor Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej podpisali umowę partnerską z V Liceum Ogólnokształcącym im. A. Witkowskiego w Krakowie, reprezentowanym przez Pana Dyrektora Stanisława Pietrasa oraz Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół V LO w Krakowie Pana Piotra Czekaja.

Umowa dotyczy współpracy w zakresie patronatu akademickiego Uczelni nad kierunkowym procesem edukacyjnym Szkoły w obszarze mediów i komunikacji społecznej.

Wyrażamy nadzieję, że to początek owocnej współpracy, która pozwoli rozwijać dziennikarskie, medialne i komunikacyjne kompetencje kolejnych pokoleń Uczniów. Cieszymy się z kolejnej inicjatywy w ramach współpracy akademickiej z podmiotami otoczenia zewnętrznego.

Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej